0914 125 504 support@greenweb.sk

Overte si dostupnosť vašej domény:


Potrebujete web stránku ?


Ak potrebujete web stránku, či už ide o jednoduchú prezentačnú, informačnú webstránku, alebo o rozsiahlejšie projekty ako eshopy, fóra, inzertné alebo aukčné portály, STE NA SPRÁVNOM MIESTE !

Web stránka je dôležitá, aj keď na Slovensku ešte stále často zanedbávaná súčasť propagácie, či už firmy, mesta a pod. Neseriózna web stránka môže vytvoriť rovnaký neseriózny obraz. Kvalitný webdizajn, by malo byť to, čo uvíta vášho potenciálneho zákazníka, a práve ten vám my ponúkame.
Tvorba web stránky nie je len navrhnutie grafického riešenia, ale aj celkového užívateľského prostredia, tak aby sa zákazník na vašej web stránke jednoducho a pohodlne orientoval. Je preto dôležité, aby bola vaša web stránka prispôsobená nielen vám, ale aj cieľovej skupine – vašim potenciálnym zákazníkom. Ponúkame vám preto vytvorenie web stránky na mieru.
Pri tvorbe webdizajnu zohľadňujeme nielen vaše predstavy ale snažíme sa vytvoriť stránky, ktoré by vyhovovali aj aktuálnym trendom vo svete webdizajnu. Môžete tvorbu plne prenechať na nás, môžete žiadať zapracovanie vašich nápadov alebo môžete požadovať webstránku presne podľa vašich predstáv bez ohľadu na trendy. Rozhodnutie je plne na vás a my rozhodnutia našich zákazníkov plne rešpektujeme. Ak už máte web stránku (prezentáciu) ale nie ste spokojní s jej dizajnom, ponúkame Vám možnosť jej kompletného redizajnu aby viac zodpovedala nielen Vašim predstavám ale aj moderným trendom vo svete webdizajnu.
Samozrejme, vyčísliť presnú cenu za web je nereálne, pretože každá web stránka je unikátna a líši sa svojim dizajnom, zameraním, obsahom, funkciami..atď.

No ak by sme mali uviesť aspoň orientačnú cenu, tak :


Jednoduché web stránky (prezentačné, informačné) = CENA OD €120

Rozsiahlejšie web stránky (fóra, blogy) = CENA OD €200

Rozsiahlejšie web stránky (aukčné, inzertné portály) = CENA OD €390

Rozsiahlejšie web stránky (eshopy-internetové obchody) = CENA OD €299

Ostatné web stránky = CENA DOHODOU


V prípade záujmu o vytvorenie web stránky nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár.